Jdi na obsah Jdi na menu
 


Workshop s GettheLouk

Ano, čtete správně :) vyhrála jsem další soutěž :D tentokrát jsem vyhrála den, na který nikdy nezapomenu :)

Jednalo se o workshop v rámci Vodafone projektu "#jetovtobě a vyhrála jsem díky sdílení fotografie s hashtagem #jevemebeautyblogerka :)

img_20161125_105106.jpg

Jelikož se workshop konal v Praze, vstávala jsem již ve 4 hodiny ráno. Nalíčila jsem se a vyrazila i s přítelem směr Praha Smíchov. 

Po příjezdu do Prahy jsme si dali snídani ve Starbucks a bylo skvělé se procházet po Václaváku v 7 hodin ráno, když tam nikdo nebyl :) Zanechala jsem přítele v NC Nový Smíchov a vyrazila jsem do salónu The Senses.

Po příchodu se mi otevřely překrásné prostory. Přišla jsem jako první z řad výherců. Salón byl plný velmi milých lidí a skvělého jídla a pití.

Když dorazili všichni z řad výherců nám Lucka předala tajemství natáčení videí na Youtube. Dokonce jsem začala uvažovat, že bych taky začala natáčet, ale asi na to nemám "koule". 

Potom před nás Lucka přivezla kufr plný kosmetiky a každý jsme si mohli něco vybrat. Řeknu vám to narovinu, rozhodně jsem nepřijela s prázdnou a přivezla jsem si kosmetiku v hodnotě několika tisíc :D

img_20161204_095849.jpg

Lucka velmi ochotně každému poradila v oblasti líčení, ve které si nevěděl rady. Pak nás čekala ještě návštěva zpěvačky Anett Charitonové. Je to velmi inspirativní slečna a jsem ráda, že jsem ji mohla poznat :)

Následovala taková společná "drbárna", společné focení a najednou bylo 16 hodin, což znamenalo jediné - konec workshopu.

fb_img_1480955068521.jpg

O kosmetice, kterou jsem si přivezla, si určitě ještě něco přečtete :D 

Na závěr mohu jen říct, že mi bylo velkou ctí Lucku poznat. Je to úžasná žena plná optimismu, které snad nikdy nezmizí úsměv z tváře. A já? Já budu ještě dlouho vzpomínat na tenhle skvělý den ;) 

img_20161203_194329.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 18360
Měsíc: 237
Den: 18